sob. Cze 25th, 2022

Ś.P. Rafał PAZIO – Odszedł Przyjaciel Naszej Szkoły i Przedszkola

Z wielkim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o przedwczesnym odejściu Przyjaciela Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Świętej Pamięci Pana Rafała PAZIO. Od wielu lat był Naszym Przyjacielem, wraz z Małżonką Przewodniczącą Rady Rodziców naszej szkoły aktywnie uczestniczył i wspierał naszą szkołę i przedszkole.

Był wieloletnim przedstawicielem Rady Rodziców naszego zespołu.

Nauczyciel, samorządowiec, społecznik, człowiek o niesamowicie pozytywnej energii, zaangażowany w życie Duczek, w życie naszej duczkowskiej parafii. Pan Rafał służył pomocą, radą i nieocenionym wsparciem. Cieszył się wielką sympatią i szacunkiem naszej przedszkolno-szkolnej rodziny. Nasza społeczność poniosła niepowetowaną stratę.

Pan Rafał PAZIO, Jego uśmiech, życzliwość i dobroć pozostanie na zawsze w naszej pamięci.

Niech Spoczywa w Pokoju Wiecznym.

W imieniu całej społeczności ZSP Duczki Dyrektor Małgorzata Wyszyńska

Szanownej Małżonce, Przewodniczącej Rady Rodziców naszej szkoły, Wiceprzewodniczącej Rady Miejskiej

w Wołominie Pani Katarzynie Pazio oraz Jej Córkom składamy najszczersze wyrazy współczucia i wsparcia.  

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *