pt. Maj 27th, 2022

GMINA WOŁOMIN POMAGA – Akcja SOLIDARNI z UKRAINĄ

Szanowni Państwo. Informujemy, że w dniu jutrzejszym z naszej szkoły pojadą do Warszawy, a następnie autokarem do szkoły w DUBLIANCH (3 km od LWOWA) gdzie znajduje się centrum koordynacji pomocy. W centrum tym min. przygotowywane są posiłki i wysyłane na front dla żołnierzy. Wszystkim za okazane serce i pomoc bardzo dziękujemy. Akcja zbiórki darów w naszej szkole i przedszkolu zostanie zakończona w piątek 4 marca.

Od poniedziałku 7 marca osoby, które chciałyby wesprzeć akcję pomocy Ukrainie organizowaną przez Gminę Wołomin „SOLIDARNI z UKRAINĄ” prosimy o dostarczenie darów bezpośrednio do Ochotniczej Straży Pożarnej w Wołominie ul.Żelazna 8/10.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *